het nieuws van 2013-2014 van groep 1-2b


Koningsspelen

(13-14/ 1-2B) KoningsspelenDoe de kanga, doe de kanga…..op 25 april vonden de Koningsspelen plaats! We begonnen met een gezellig ontbijtje in de klas. Daarna hebben we heerlijk gespeeld op een grote stormbaan en allerlei spelletjes gedaan!

(13-14 / 1-2B) Paasochtend

(13-14 / 1-2B) PaasochtendOP vrijdagochtend 18 april hadden we een leuke paasochtend in de klas. We hebben paashaasoren geknutseld en eitjes gekookt. Kijk maar gauw op de foto’s!

(13-14 / 1-2B) Juffenverjaardag

(13-14 / 1-2B) JuffenverjaardagOp vrijdag 13 juni was het dan eindelijk zover: de juffenverjaardag! Deze was vanwege het slechte weer al een keertje uitgesteld, maar gelukkig scheen op deze vrijdag de dertiende het zonnetje heerlijk! Het Nederlands elftal speelt deze avond de eerste wedstrijd op het WK en daarom was ORANJE deze ochtend het thema. Het zag er gezellig uit in de speeltuin met allemaal kinderen in het oranje en/of rood-wit-blauw!
Iedereen heeft lekker gespeeld en tussendoor was het natuurlijk tijd om te zingen en te feesten. Zo hebben we lekkere chipjes gegeten & wat gedronken en was het ook echt prachtig weer voor een ijsje.
We hebben allemaal genoten!
Bedankt allemaal voor deze gezellige dag, de mooie tekeningen, kaartjes, cadeautjes enz!
Groetjes juf Hetty & juf Marloes

(13-14 / 1-2B) Rekencircuit vastenavend

(13-14 / 1-2B) Rekencircuit vastenavendWe hebben vandaag lekker gerekend in de klas in verschillende hoeken. Zo konden we van stroken een slinger maken, werd 1 wang geschminckt en mochten we de andere zelf naschmincken, konden we zelf een optochtroute op een plattegrond maken, een optocht bouwen en met stroken een xylofoon maken (meten). We willen Senne, Michelle, Ceyda, Mika en Esmee uit groep 7 heel erg bedanken voor hun hulp!! Het was super!

(13-14 / 1-2B) Cumenu ‘Rooie kop’

(13-14 / 1-2B) Cumenu 'Rooie kop' Op dinsdag 25 februari zijn we ‘s ochtends naar de voorstelling ‘Rooie kop’ op het ckb geweest met alle kleuters van onze school. Dat was erg leuk. Rooie kop vindt het fijn wanneer elke dag hetzelfde verloopt. Maar tijdens deze voorstelling gaat nou net even alles anders en is Rooie kop helemaal in de war!

(13-14 / 1-2B) Naar de Peperbus!

(13-14 / 1-2B) Naar de Peperbus!Op maandag 24 februari kreeg de Peperbus zijn gezicht. Met alle kleuters zijn we ‘s middags een kijkje gaan nemen. Zijn ogen waren dicht, maar zagen we daar nou een knipoog? We hebben nog heel hard het nieuwe liedje gezongen en de Zevensprong gedaan. Dat was erg leuk!

(13-14 / 1-2B) Schrijven in de sneeuw

(13-14 / 1-2B) Schrijven in de sneeuwIn de klas hebben we een leuke schrijfhoek, waar je in de sneeuw kunt schrijven. Kijk maar eens hoe knap we dit kunnen en vooral hoe leuk het is!

(13-14 / 1-2B) Sinterklaas in de klas!

(13-14 / 1-2B) Sinterklaas in de klas!Op 5 december was het dan zover! Sinterklaas zou op school komen. Wat was dat spannend! Gelukkig kwam Sinterklaas al snel bij ons op bezoek. Het was erg gezellig! ‘s Middags hebben we nog pepernoten gebakken in de klas.

(13-14 / 1-2B) Pietengym!

(13-14 / 1-2B) Pietengym!Op 3 december hebben we heel hard geoefend om over de daken te lopen, pakjes in de schoorsteen te gooien, koprollen te maken en nog veel meer; we hadden Pietengym! En wat ging dat goed, echte Pietjes waren wij! Aan het einde van de dag kregen we nog een echt Pietendiploma mee naar huis!

(13-14 / 1-2B) Rommelpieten

(13-14 / 1-2B) RommelpietenOei, oei, wat een rommel in de klas! De rommelpieten waren weer langs geweest en alles stond en lag door elkaar. Gelukkig was de klas zo weer netjes, dankzij de kinderen. En…..Zwarte Piet had ook heel veel snoepgoed achter gelaten…mmmmm!

(13-14 / 1-2B) Techniek; drijven en zinken

(13-14 / 1-2B) Techniek; drijven en zinkenHIerbij een paar foto’s van een leuk kringetje; wanneer blijft iets drijven, wanneer zakt iets naar de bodem en zinkt het?

(13-14 / 1-2B) Storm!!

(13-14 / 1-2B) Storm!!Wat waaide het hard op 28 oktober!! We hebben daarom met plastic tassen gevliegerd en dat was toch leuk!!

(13-14 / 1-2B) Opening Kinderboekenweek

(13-14 / 1-2B) Opening KinderboekenweekOp 2 oktober is de kinderboekenweek van start gegaan en op de dependance vond voor de kleuters de opening plaats. Natuurlijk allereerst met het ‘Klaar voor de start’lied van kinderen voor kinderen. Daarna kwamen onze sportieve meneer Erik, meneer Jan en juf Meike een wedstrijdje doen. Dat ging niet helemaal goed, maar uiteindelijk hadden alle kleuters zo goed aangemoedigd dat er voor elke klas een mooi boek was! Daarna hebben we met onze klas nog een circuitje op het plein gedaan. Het was een gezellige ochtend. In de klas staat het boek Winvis centraal.

(13-14 / 1-2B) MOOI WIT

(13-14 / 1-2B) MOOI WITOp woensdag 11 september hebben we een bezoekje gebracht aan MOOI WIT. We waren uitgenodigd door Amber, de mama van Evi, om op visite te komen. Alle kinderen mochten hun tandenborstel meenemen. Eerst mochten we in de praktijkruimte kijken. Daarna gingen we naar boven en ging Amber wat vertellen over onze tanden, hoe een goede tandenborstel eruit ziet en hoe je goed moet poetsen. Daarna mochten we meedoen aan een kleurwedstrijd en konden we onszelf in de tandartsstoel tekenen. Het was een erg leuke en leerzame ochtend! We kregen nog een heel mooi boek in met mooie kleurplaten, spelletjes en uitleg voor de papa’s en mama’s en in de klas hebben we nog een poetsdiploma gekregen!
Dank je wel Amber, het was erg leuk!

(13-14 / 1-2b) Circus!

(13-14 / 1-2b) Circus!Van 21 t/m 25 augustus staat Circus Belly Wien op de Kijk in de Pot en wij mochten daar met alle kleuters een bezoekje brengen. Er was een meneer van het circus die ons een rondleiding gaf. We hebben alle dieren gezien, zoals een giraf, paarden, lama’s, kamelen en tijgers. Ook mochten we nog in de circustent een kijkje nemen en konden we de piste wel van heel dichtbij bekijken! Het was een leuke ochtend!

(13-14 / 1-2b) De eerste schoolweek!

(13-14 / 1-2b) De eerste schoolweek!De eerste schoolweek zit er op! We zijn begonnen met een klas van 17 kinderen! We hebben al lekker gewerkt en buiten gespeeld. Kijk maar eens op de foto’s.

Actueel Nieuws

Nieuws uit Groep 1-2a

Donderdag 29 november, was weer een gezellige dag. Eerst zagen…

Alle kinderen van onze groep hebben een eigen  knuffel  meegenomen…

Vrijdagochtend 9 november was onze groep aan de beurt voor…

Bekijk alle nieuwtjes

Nieuws uit Groep 1-2b

Vrijdagochtend, 13 oktober, hielden de kleuters een eng griezelcircuit. In…

Bekijk alle nieuwtjes

Nieuws uit Groep 1-2c

Vrijdagochtend, 13 oktober, hielden de kleuters een eng griezelcircuit. In…

Bekijk alle nieuwtjes

Nieuws uit Groep 1-2d

Bekijk alle nieuwtjes

Nieuws uit Groep 1-2e

Bekijk alle nieuwtjes

Nieuws uit Groep 3a

De afgelopen weken waren weer gezellig! Zo zijn de rommelpieten…

Bekijk alle nieuwtjes

Nieuws uit Groep 3b

Bekijk alle nieuwtjes

Nieuws uit Groep 4b

Het e-mailadres van onze groep is groep4b@krabbenkooi.nl Het e-mailadres waarmee…

Vanochtend (donderdag) hebben we heel hard gewerkt. Dan is het…

Op school doen we niet alleen aan taal en rekenen,…

Dit schooljaar gaan we een nieuwe methode kiezen voor aardrijkskunde,…

Vanochtend hebben we met zijn allen op het schoolplein het…

Bekijk alle nieuwtjes

Nieuws uit Groep 4a/5a

Bekijk alle nieuwtjes

Nieuws uit Groep 5b

Hee! Mijn naam is Eveline Radt en ik ben dit…

Bekijk alle nieuwtjes

Nieuws uit Groep 5-6

Bekijk alle nieuwtjes

Nieuws uit Groep 6a

Woensdagavond 18 april. Een spannende avond voor leerlingen, ouders, opa's…

Woensdag 10 april 2018 hebben we onze laatste kleine repetitie…

Dit schooljaar zullen op de ABBO scholen volleybalclinics plaats vinden,…

Bekijk alle nieuwtjes

Nieuws uit Groep 7b

Bekijk alle nieuwtjes

Nieuws uit Groep 7-8

Bekijk alle nieuwtjes

Nieuws uit Groep 8b

Het thema van de kinderboekenweek was Kom Erbij. In de…

Op woensdag 4 oktober hebben de kinderen van groep 8…

Bekijk alle nieuwtjes

Actueel nieuws

Maandagmorgen 20 augustus hebben alle kinderen van groep 3 t/m…

Nieuwsbrief juni 2018

Voor brede school de Krabbenkooi zijn wij uiterlijk per 01-09-2018…

Donderdagmiddag 22 mei gingen we op de fiets onder een…

Meer nieuws

Nieuwsbrieven

Nieuwsbrief oktober 2018

Nieuwsbrief september 2018

Meer nieuwsbrieven

Verrijkingsklas

Beste ouders/verzorgers, Uw kind neemt dit schooljaar deel aan de…

WERKSTUK UITVINDERS De novembermaand stond in het teken van het…

Tijdens de Kinderboekenweek hebben de kinderen een eigen auteur of…

Bekijk alle nieuwtjes

Peuterspeelzaal

Jeugdenquête 0 t/m 11 jaar  De GGD West-Brabant heeft in…

Het heeft enige tijd geduurd voordat er weer nieuws van…

Bekijk alle nieuwtjes

Mamaloe

Jeugdenquête 0 t/m 11 jaar  De GGD West-Brabant heeft in…

KINDEROPVANG MAMALOE BIEDT NU OOK PEUTEROPVANG AAN Sinds 1 januari…

In het hoofdgebouw van basisschool de Krabbenkooi zijn 2 groepen…

Bekijk alle nieuwtjes

Nieuws uit Groep 6b

Donderdagmiddag 22 mei gingen we op de fiets onder een…

Woensdag 16 mei zijn we met de groepen 6 naar…

Op vrijdagochtend 20 april hebben we met zijn allen een…

Bekijk alle nieuwtjes