het nieuws van 2013-2014 van groep 5a


Workshop drummen

(13-14 / 5a) Koningsdag

(13-14 / 5a) Proef mij

(13-14 / 5a) Kerst

(13-14 / 5a) KerstDonderdag 19 december zijn we de ochtend begonnen met kerststukjes maken. De moeder van Sarah heeft meegeholpen en ze zijn werkelijk prachtig geworden.
Donderdagavond hebben we onze kerstviering gehouden: een fijne, gezellige en leuke avond. Iedereen zag er weer prachtig uit en ook de sfeer was goed. Natuurlijk hebben we ook weer kunnen genieten van een heerlijk kerstdiner.
Alle ouders hadden heel erg hun best gedaan om lekker eten klaar te maken. De kinderen hebben werkelijk gesmuld!
We hadden een heuse modeshow. Wie dat wilde mocht een rondje lopen. Ook hadden we nog twee optredens, van Inge en lucas. Geweldig!
Ouders bedankt! voor al dat lekkers namens de kinderen en de juffen van 5a

(13-14 / 5a) Sinterklaas 2013

(13-14 / 5a) Sinterklaas 2013  Na wat weken te gaan, met ook nog rommelpieten over de vloer, was het eindelijk 5 december! Vol verwachting klopt ons hart,,, en niet voor niks! De sint kwam, ook dit jaar, weer met zijn pieten langs bij ons op school…We hebben een ontzettend leuke en gezellige dag achter de rug! De “rijmpieten” waren dit jaar écht heel goed! Lieve kinderen, ik was ontzettend blij dat iedereen weer beter was en erbij kon zijn!
Veel plezier nog…

(13-14 / 5a) Halloween 2013

(13-14 / 5a) Halloween 2013 Woensdag 30 oktober hebben wij in groep 5a en 5b onze verjaardag gevierd. Ontzettend spannend vonden onze kinderen dat. Om 8.20u kwamen de eerste heksen, vampieren, dracula’s… binnen. Ze stonden elkaar met grote ogen te bekijken. Iedereen had heel goed zijn best gedaan om er zo griezelig mogelijk uit te zien.
Als eerste mocht de juf alle cadeautjes uitpakken voor de verjaardag en daar had ze haar handen vol aan. Wat een verwennerij!!!! Bedankt hoor lieve kinderen!
Daarna gingen we allerlei spannende spelletjes met elkaar doen zoals: moordenaartje. Na de pauze deden we bingo en iedereen had een prijsje gelukkig! We kregen van alles te snoepen, drinken en een broodje afgehakte vinger met bloed…..
Het was een super gezellige ochtend.

(13-14 / 5a) Kinderboekenweek

(13-14 / 5a) KinderboekenweekOp woensdag 2 oktober is de Kinderboekenweek weer begonnen. Dit jaar is het thema ‘Klaar voor de start!’. De kinderen mochten die dag allemaal in hun sportkleding naar school komen.

Vanaf vrijdag zijn we begonnen met onze voorleeswedstrijd. Er deden vele kinderen mee en het was wederom spannend. Op vrijdag hadden we als winnaar “Quinty”. Op maandag had “Sarah” gewonnen en op dinsdag was dit “Sophia”.

Op woensdag volgde de uiteindelijke finale! Met opperste concentratie hebben alle drie de meisjes het beste van zichzelf laten horen! Het werd dan ook een sidderende finale die, uiteindelijk gewonnen werd door Sarah. “Sarah gefeliciteerd!”
Toch wil ik alle “lezertjes”, die mee hebben gedaan aan deze voorleeswedstrijd feliciteren, want jullie hebben het allemaal prima gedaan!

Op vrijdagmiddag was de afsluiting. Sarah kreeg haar diploma en mocht jury lid zijn bij de grote finale. Maar ook de rest van de groep heeft een hele leuke middag gehad! kijk maar eens naar de foto’s!

(13-14 / 5a) Knutselen op vrijdagmiddag

(13-14 / 5a) Knutselen op vrijdagmiddagWe leren ontzettend veel en werken erg hard in groep 5. Tijd om te ontspannen is dan ook heel erg nodig! Dit doen we ook gezellig op vrijdagmiddag,. We sluiten onze harde werkweek dan ook lekker ontspannend af met een uurtje “knutselen” voor we het weekend ingaan…

(13-14 / 5a) Ons schoolreisje…

(13-14 / 5a) Ons schoolreisje...Het was heel leuk om naar het archeon te gaan. Omdat ik het wel leuk vind om iets van vroeger te zien.zoals de romijnen die in een arena zitten te vechten en om dingentjes te maken zoals een armbandje. je kon ook op een kano varen maar dat hebben wij niet gedaan.er was ook een heel mooi museum waar allemaal dingen van vroeger stonden. Natan

Ik vond het heel leuk in de Archeon Want Je Kon Dingen Ontdekken Van Vroeger En Je Kon alles zien van vroeger zoals de steentijd en je kon ook kijken in het museum en dan kan je hele mooie dingen zien je kon ook zien hoe je vroeger vuur maakte je kon ook anderen dingen doen zoals ringen maken of 1 armband en 1 kaars en je kon ook kanon maar dat hadden we niet gedaan maar het was wel heel leuk we gingen ook door een doolhof en die hadden we gehaald. Quinty

Ons schoolreisje vond ik heel leuk. We zijn naar het archeon geweest. Je kon er heel veel dingen van vroeger maken zoals een armbandje van wol en het doolhof vond ik ook heel leuk en in de arena was het heel erg spannend het was echt heel erg leuk in de archeon dat was het. Wessel

Ik vond het heel leuk en het pontje vond ik het leuks en ik ben naar een dokter geweest en toen hebben we een quiz gedaan en die was zo leuk ik wil er echt heel vaak naartoe en naast het archeon stonden gewoon huizen je kan er dan wel elke dag naartoe maar wel heel veel betalen hoor! Dat was het sarah

Actueel Nieuws

Nieuws uit Groep 1-2a

Donderdag 29 november, was weer een gezellige dag. Eerst zagen…

Alle kinderen van onze groep hebben een eigen  knuffel  meegenomen…

Vrijdagochtend 9 november was onze groep aan de beurt voor…

Bekijk alle nieuwtjes

Nieuws uit Groep 1-2b

Vrijdagochtend, 13 oktober, hielden de kleuters een eng griezelcircuit. In…

Bekijk alle nieuwtjes

Nieuws uit Groep 1-2c

Vrijdagochtend, 13 oktober, hielden de kleuters een eng griezelcircuit. In…

Bekijk alle nieuwtjes

Nieuws uit Groep 1-2d

Bekijk alle nieuwtjes

Nieuws uit Groep 1-2e

Bekijk alle nieuwtjes

Nieuws uit Groep 3a

De afgelopen weken waren weer gezellig! Zo zijn de rommelpieten…

Bekijk alle nieuwtjes

Nieuws uit Groep 3b

Bekijk alle nieuwtjes

Nieuws uit Groep 4b

Het e-mailadres van onze groep is groep4b@krabbenkooi.nl Het e-mailadres waarmee…

Vanochtend (donderdag) hebben we heel hard gewerkt. Dan is het…

Op school doen we niet alleen aan taal en rekenen,…

Dit schooljaar gaan we een nieuwe methode kiezen voor aardrijkskunde,…

Vanochtend hebben we met zijn allen op het schoolplein het…

Bekijk alle nieuwtjes

Nieuws uit Groep 4a/5a

Bekijk alle nieuwtjes

Nieuws uit Groep 5b

Hee! Mijn naam is Eveline Radt en ik ben dit…

Bekijk alle nieuwtjes

Nieuws uit Groep 5-6

Bekijk alle nieuwtjes

Nieuws uit Groep 6a

Woensdagavond 18 april. Een spannende avond voor leerlingen, ouders, opa's…

Woensdag 10 april 2018 hebben we onze laatste kleine repetitie…

Dit schooljaar zullen op de ABBO scholen volleybalclinics plaats vinden,…

Bekijk alle nieuwtjes

Nieuws uit Groep 7b

Bekijk alle nieuwtjes

Nieuws uit Groep 7-8

Bekijk alle nieuwtjes

Nieuws uit Groep 8b

Het thema van de kinderboekenweek was Kom Erbij. In de…

Op woensdag 4 oktober hebben de kinderen van groep 8…

Bekijk alle nieuwtjes

Actueel nieuws

Maandagmorgen 20 augustus hebben alle kinderen van groep 3 t/m…

Nieuwsbrief juni 2018

Voor brede school de Krabbenkooi zijn wij uiterlijk per 01-09-2018…

Donderdagmiddag 22 mei gingen we op de fiets onder een…

Meer nieuws

Nieuwsbrieven

Nieuwsbrief oktober 2018

Nieuwsbrief september 2018

Meer nieuwsbrieven

Verrijkingsklas

Beste ouders/verzorgers, Uw kind neemt dit schooljaar deel aan de…

WERKSTUK UITVINDERS De novembermaand stond in het teken van het…

Tijdens de Kinderboekenweek hebben de kinderen een eigen auteur of…

Bekijk alle nieuwtjes

Peuterspeelzaal

Jeugdenquête 0 t/m 11 jaar  De GGD West-Brabant heeft in…

Het heeft enige tijd geduurd voordat er weer nieuws van…

Bekijk alle nieuwtjes

Mamaloe

Jeugdenquête 0 t/m 11 jaar  De GGD West-Brabant heeft in…

KINDEROPVANG MAMALOE BIEDT NU OOK PEUTEROPVANG AAN Sinds 1 januari…

In het hoofdgebouw van basisschool de Krabbenkooi zijn 2 groepen…

Bekijk alle nieuwtjes

Nieuws uit Groep 6b

Donderdagmiddag 22 mei gingen we op de fiets onder een…

Woensdag 16 mei zijn we met de groepen 6 naar…

Op vrijdagochtend 20 april hebben we met zijn allen een…

Bekijk alle nieuwtjes