Bezoek aan de Pietenschool


Sinterklaas heeft hulp nodig!!!  Omdat er zoveel nieuwe huizen gebouwd gaan worden in Bergen op Zoom, komen er ook heel veel kinderen bij. Hij vroeg of wij hulp Piet wilden worden. Maar dat word je niet zomaar. We konden vrijdag 24 november naar de Pietenschool op het Mollerlyceum komen. Zwarte Piet Pieternella ging met ons mee en bracht ons naar alle lokalen. Daar hebben we lessen gekregen van de Pieten. Dansles, leren schoenen vullen, meten of een cadeau wel door de schoorsteen past. Enfin, teveel om op te noemen. Het was een top ochtend. Wat hebben wij genoten en veel geleerd op de Pietenschool. Maar ook Sint boft……want we hebben allemaal ons diploma gekregen voor hulp Piet. Gefeliciteerd hoor knappe Pietjes!!

Deze diashow vereist JavaScript.

Nieuws uit Groep 1-2a

Vrijdagochtend 9 november was onze groep aan de beurt voor…

Als afsluiting van de Kinderboekenweek met als thema KOM ERBIJ, …

Vakantie voorbij.....school weer begonnen! Zoals je op de foto kan…

Sinterklaas heeft hulp nodig!!!  Omdat er zoveel nieuwe huizen gebouwd…

Vrijdag 17 november, had onze groep wel een heel bijzonder…

Vrijdagochtend, 13 oktober, hielden de kleuters een eng griezelcircuit. In…

Deze diashow vereist JavaScript.

Bekijk alle nieuwtjes

Nieuws uit Groep 3a

De afgelopen weken waren weer gezellig! Zo zijn de rommelpieten…

Bekijk alle nieuwtjes

Nieuws uit Groep 5-6

Bekijk alle nieuwtjes

Facebook