Studio Pepernoot


Vrijdag 17 november, had onze groep wel een heel bijzonder begin van het Sinterklaasproject. De filmploeg van Zuid West TV kwam een opname maken voor Studio Pepernoot. Roos kwam vragen of wij zin hadden om te dansen. Nou, dat hadden wij wel. De kleuters deden goed hun best. Roos vond het zo knap dat we wel 3 spelletjes en een doos vol met lekkers gekregen hebben. Dat was smullen….Vrijdag 24 november kun je ons zien op TV!! Maar als je de foto’s al bekijkt, dan zie je dat het een hele gezellige ochtend was.

 

Deze diashow vereist JavaScript.

Nieuws uit Groep 1-2a

Als afsluiting van de Kinderboekenweek met als thema KOM ERBIJ, …

Vakantie voorbij.....school weer begonnen! Zoals je op de foto kan…

Sinterklaas heeft hulp nodig!!!  Omdat er zoveel nieuwe huizen gebouwd…

Vrijdag 17 november, had onze groep wel een heel bijzonder…

Vrijdagochtend, 13 oktober, hielden de kleuters een eng griezelcircuit. In…

Deze diashow vereist JavaScript.

Bekijk alle nieuwtjes

Nieuws uit Groep 3a

De afgelopen weken waren weer gezellig! Zo zijn de rommelpieten…

Bekijk alle nieuwtjes

Nieuws uit Groep 5-6

Bekijk alle nieuwtjes

Facebook