Nieuwsbrief december 2017


Beste ouders en verzorgers,

Hierbij sturen wij u de nieuwsbrief van december.
In deze nieuwsbrief aandacht voor het volgende:
– Wij feliciteren in de maand december;
– Stakingsdag 12 december a.s.;
– Actie Glimworm;
– Schoolschaatsen;
– Roken in de schoolomgeving;
– Kerstdiner;
– Kerstvakantie;
– Peuterspeelzaal De Kreukeltjes;
– Kinderopvang Mamaloe

Wij feliciteren in de maand december :
2-12 Fleur Suijkerbuijk 4B
3-12 Osita Ugwu 6-8A
Jaylen Omzigtig 4-5A
Daya van Suijlekom 1-2B
5-12 Jill Bons 1-2C
Daan Verhagen 5B
Thomas Mourits 1-2C
7-12 Peter Strack 1-2B
8-12 Kaylee vd Hoek 5B
10-12 Damjan Glerum 4-5A
11-12  Chakira Aïthamou 7A
13-12 Cas Hanselman 5B
Sven Nuijten 7A
Romy van Tillo 4-5A
14-12 Hayden Hector 3A
Rolf Tiemessen 5B
16-12 Ibrahim Eid 8B
17-12 Cas Kemperman 8B
19-12 Evi Gladdines 5B
20-12 Ibrahim el Kandouni 4-5A
21-12 Fenna de Groot 1-2A
22-12 Aleks Bobinski 4B
24-12 Jody van Loon 3B
25-12 Juf Francie
26-12 Yacer Bouraba 5B
Sarah Welschot 5B
28-12 Sara Bosters 1-2C
31-12 Jersey Drenth 6-8A
*****
Stakingsdag dinsdag 12 december a.s.
Zoals u ook al in de mail van afgelopen dinsdag hebt kunnen lezen, zal onze school volgende week dinsdag, 12 december, gesloten zijn. Dit in verband met de landelijke stakingsdag in het primair onderwijs om aandacht te vragen voor een eerlijker salaris en een verlaging van de werkdruk.

Actie Glimworm
Op woensdag 13 december a.s. vindt de Actie Glimworm plaats. U heeft hierover gisteren al een uitgebreide mail ontvangen vanuit de Stuurgroep Verkeer. Zeker in deze donkere dagen voor Kerst vinden wij het heel belangrijk dat onze kinderen veilig door het verkeer gaan. Goede verlichting is hierbij van het grootste belang. De fietsen van de kinderen van groep 3 t/m 8 worden deze dag gecontroleerd. Als alles in orde is, krijgen de kinderen een mooie sticker. U kunt aan de hand van de checklist uit de mail van gisteren samen met uw zoon/dochter de fiets checken en eventueel in orde (laten) maken voor de actiedag komende woensdag. Laten we de veiligheid van uw kind samen bewaken !

Roken in de schoolomgeving
Op de Krabbenkooi zijn wij actief bezig om een Gezonde School te worden en hiervoor een vignet te krijgen. Zo eten we in de kleine pauzes alleen nog maar gezonde hapjes in de vorm van fruit of rauwkost, doen we mee aan het Schoolfruit programma, letten we op de snoepconsumptie bij de overblijf en proberen we de kinderen genoeg te laten bewegen.
Een ander aspect in het kader van deze Gezonde School betreft het roken. Uiteraard willen we kinderen het goede voorbeeld geven en ze niet in aanraking laten komen met roken. Onze rokende collega’s vragen wij dan ook uit het zicht van de kinderen hun sigaret te roken.
Ú willen wij vragen hiermee ook rekening te houden. Wij vragen u daarom niet te roken voor de deur van het hoofdgebouw en de dependance op het moment dat de kinderen gebracht of gehaald worden. Wij willen graag een frisse omgeving bieden aan de kinderen en hier passen in onze beleving geen sigaretten bij. Uiteraard hopen wij dat u het eens bent met ons en hiervoor begrip heeft.

Kerstdiner
Op donderdag 21 december a.s. vindt weer ons mooie, jaarlijkse Kerstdiner plaats. De kinderen kijken vaak erg uit naar dit gezellige moment op school, waar ze weer hun mooiste jurkjes, jasjes en dasjes tevoorschijn kunnen halen en met zijn allen lekker gaan smullen van alle thuisgemaakte hapjes, drankjes, soepjes, spiesjes etc. Het programma voor deze dag krijgt u binnenkort. Let op: de kinderen van groep 1 t/m 4 zijn op deze dondermiddag vrij !

Kerstvakantie
Op vrijdag 22 december a.s. begint de kerstvakantie. De kinderen hoeven deze dag alleen de ochtend naar school. Daarna zijn ze 2 weken vrij om lekker bij te komen en samen met u te genieten van de feestdagen. Wij hopen iedereen weer te zien op maandag 8 januari 2018.

Peuterspeelzaal De Kreukeltjes
Terwijl Sinterklaas met zijn stoomboot de haven van Bergen op Zoom weer uitvaart en we terugkijken op een leuke spannende tijd waarin we schoentjes geverfd hebben en heel veel liedjes en boekjes hebben gelezen, kijken we uit naar de gezellige kersttijd.
We gaan ons lokaal in de kerstsfeer brengen en samen met de peuters onze kerstboom versieren.We gaan weer leuke mooie kerstknutsels maken en samen boekjes lezen en kerstliedjes zingen.
Ook de Kreukeltjes doen gezellig mee aan het kerstdiner op donderdagavond 21 december en daarna willen we afsluiten met de ouders om iedereen een vrolijk kerstfeest te wensen.
We gaan er een gezellige sfeervolle kerstviering van maken.

Kinderopvang Mamaloe
Zeester
Nu Sinterklaas het land uit is, komt de kerst er weer aan. De groep wordt in kerstsfeer gebracht door de kerstboom met zijn lampjes, glitter materialen, kerstmuziekje e.d. Met kerst sturen de mensen ook kerstkaarten naar elkaar met een kerstgroet erop. Hier spelen wij met de kinderen op in d.m.v. knutselwerkjes en activiteiten.
Op 20 december zijn de ouders van de Zeester welkom om samen met hun kinderen en de leidsters een kerstviering te vieren. We maken er dan een gezellige middag van met activiteiten, een hapje en een drankje.
Op Facebook zullen we verschillende foto’s plaatsen, zodat iedereen kan meegenieten van deze gezellige tijd!
Zeebonken
In de Kerstvakantie gaan de Zeebonken skiën!!
Tenminste… niet echt hoor (dat zou wel heel leuk zijn), maar het thema in deze vakantie is “: Wij gaan skiën”!
De vakantie staat weer bol van de leuke activiteiten zoals:
Een skihut maken, een discomiddag, skipoppetjes maken,
Een estafetterace met winterkleren en waxinelichtjes houders maken.
Het wordt dus weer een gezellige vakantie bij de Zeebonken!

Hiermee komen we aan het einde van de laatste nieuwsbrief van 2017. De volgende nieuwsbrief kunt u verwachten op donderdag 11 januari 2018. Tot slot wensen wij u mooie feestdagen toe met uw gezin en familie en alvast de allerbeste wensen voor het nieuwe jaar !
Hartelijke groet, Team Krabbenkooi

Actueel Nieuws

Nieuws uit Groep 1-2a

Donderdag 29 november, was weer een gezellige dag. Eerst zagen…

Alle kinderen van onze groep hebben een eigen  knuffel  meegenomen…

Vrijdagochtend 9 november was onze groep aan de beurt voor…

Bekijk alle nieuwtjes

Nieuws uit Groep 1-2b

Vrijdagochtend, 13 oktober, hielden de kleuters een eng griezelcircuit. In…

Bekijk alle nieuwtjes

Nieuws uit Groep 1-2c

Vrijdagochtend, 13 oktober, hielden de kleuters een eng griezelcircuit. In…

Bekijk alle nieuwtjes

Nieuws uit Groep 1-2d

Bekijk alle nieuwtjes

Nieuws uit Groep 1-2e

Bekijk alle nieuwtjes

Nieuws uit Groep 3a

De afgelopen weken waren weer gezellig! Zo zijn de rommelpieten…

Bekijk alle nieuwtjes

Nieuws uit Groep 3b

Bekijk alle nieuwtjes

Nieuws uit Groep 4b

Het e-mailadres van onze groep is groep4b@krabbenkooi.nl Het e-mailadres waarmee…

Vanochtend (donderdag) hebben we heel hard gewerkt. Dan is het…

Op school doen we niet alleen aan taal en rekenen,…

Dit schooljaar gaan we een nieuwe methode kiezen voor aardrijkskunde,…

Vanochtend hebben we met zijn allen op het schoolplein het…

Bekijk alle nieuwtjes

Nieuws uit Groep 4a/5a

Bekijk alle nieuwtjes

Nieuws uit Groep 5b

Hee! Mijn naam is Eveline Radt en ik ben dit…

Bekijk alle nieuwtjes

Nieuws uit Groep 5-6

Bekijk alle nieuwtjes

Nieuws uit Groep 6a

Donderdag 21 maart was een spannende dag voor de groepen…

Woensdagavond 18 april. Een spannende avond voor leerlingen, ouders, opa's…

Woensdag 10 april 2018 hebben we onze laatste kleine repetitie…

Bekijk alle nieuwtjes

Nieuws uit Groep 7b

Bekijk alle nieuwtjes

Nieuws uit Groep 7-8

Bekijk alle nieuwtjes

Nieuws uit Groep 8b

Het thema van de kinderboekenweek was Kom Erbij. In de…

Op woensdag 4 oktober hebben de kinderen van groep 8…

Bekijk alle nieuwtjes

Actueel nieuws

Donderdag 21 maart was een spannende dag voor de groepen…

Maandagmorgen 20 augustus hebben alle kinderen van groep 3 t/m…

Nieuwsbrief juni 2018

Donderdagmiddag 22 mei gingen we op de fiets onder een…

Meer nieuws

Nieuwsbrieven

Nieuwsbrief oktober 2018

Nieuwsbrief september 2018

Meer nieuwsbrieven

Verrijkingsklas

Beste ouders/verzorgers, Uw kind neemt dit schooljaar deel aan de…

WERKSTUK UITVINDERS De novembermaand stond in het teken van het…

Tijdens de Kinderboekenweek hebben de kinderen een eigen auteur of…

Bekijk alle nieuwtjes

Peuterspeelzaal

Jeugdenquête 0 t/m 11 jaar  De GGD West-Brabant heeft in…

Het heeft enige tijd geduurd voordat er weer nieuws van…

Bekijk alle nieuwtjes

Mamaloe

Jeugdenquête 0 t/m 11 jaar  De GGD West-Brabant heeft in…

KINDEROPVANG MAMALOE BIEDT NU OOK PEUTEROPVANG AAN Sinds 1 januari…

In het hoofdgebouw van basisschool de Krabbenkooi zijn 2 groepen…

Bekijk alle nieuwtjes

Nieuws uit Groep 6b

Donderdag 21 maart was een spannende dag voor de groepen…

Donderdagmiddag 22 mei gingen we op de fiets onder een…

Woensdag 16 mei zijn we met de groepen 6 naar…

Bekijk alle nieuwtjes